VYNIKAJÍCÍ ÚSPĚCH ZNAČKY PROVET®

Foto: Jiří Jirsa art

Na MČR ve VYTRVALOSTI 8.8.2020 v Chlumci nad Cidlinou se opět zúročila vytrvalá spolupráce s jezdci a ošetřovateli koní pro extrémní podmínky.

V tropickém vedru obstáli koně podporovaní společností PROVET® na výbornou.

Na MČR seniorů ve vytrvalosti si počínala skvěle na trati 120 km dlouhé LUCIE ŠKÁBOVÁ s koněm BUDVAR a brala výtečný bronz a LUCIE KREJČOVÁ s koněm LAMIA 1 hned za ní 4. místo. Oba koně jsou zdraví a vitální a jsou dlouhodobě krmeny krmivem PROVET®RACE 1 a 2 a PROVET®ACTIV granule.

Dlouhodobě užívají veterinární produkty PROVET®LIV, ALGI a ELYT.

Mezinárodní závody hostily zdařilý výběr výjimečných koní z České republiky, Belgie, Maďarska, Německa, Polska a Slovenska.

V mezinárodní konkurenci, v soutěži CEI 1* soutěžil JIŘÍ BLÁHA s koněm HARAM.

S tratí dlouhou 100 km se popasovali opět skvěle a zdrávi i vitální brali v cíli stříbro. HARAM znamená v překladu z arabštiny „ZAKÁZÁNO“, ale dělá si z toho legraci a nebál se urvat tak cenný kov. Je krmený dlouhodobě krmivem PROVET®SPORT müsli a PROVET®ACTIV granule. Dlouhodobě také užívá veterinární přípravky PROVET®LIV, ALGI a ELYT.

Opět v mezinárodní konkurenci, v soutěži CEI 2* soutěžili LUCIE ŠKÁBOVÁ s koněm BUDVAR a LUCIE KREJČOVÁ s koněm LAMIA 1.
Trasa 120 km dlouhá byla super obtížná a všichni zúčastnění si sáhli na pomyslné dno svých sil. Tím více nás těší, že BUDVAR doběhl pro stříbro a LAMIA 1 brala bronz.

Výživový poradce Jiří Skalický nejen ušil na míru krmné dávky, ale po celou dobu konání závodů asistoval a přispíval svými znalostmi s nasazením nebývalým. Přestože neběžel celých 120 km s koňmi, chvíli trvalo, než úspěch společnosti PROVET® vydýchal.

Nebudeme psát, že nás to těší, když jsme NADŠENÍ! Z celého srdce přejeme pevné zdraví koním i jezdcům, na čemž se i nadále budeme podílet.