Jak levně nakoupit veterinární přípravky pro koně, plné léčivých bylin a vitamínů, abyste je udrželi zdravé a zvýšili jejich výkonnost?


99% lidí považuje veterinární přípravky a vitamíny pro koně za nedůležité, je jim jedno, jakou mají kvalitu a později litují svého špatného rozhodnutí?

Tady je Váš problém. Jste zahlceni velkým množstvím značek, aniž byste se v nich vyznali. Mnohdy je nakupujete levně s důvěrou, že splní svoje poslání. Nejsou však kvalitní, nebo je špatně dávkujete. Utrácíte tak spoustu peněz za něco, co Vašemu koni nepomůže.

To znamená, že Váš kůň nebude úplně fit, nebude mít dostatečnou výkonnost jakou mít může, nikdy nebude vítězit a Vy nebudete mít radost z jeho úspěchů. Vaše finanční i citová investice se Vám nevrátí v žádné podobě.

Naštěstí pro Vás máme řešení. Dovolte nám, abychom Vám nabídli prověřené a osvědčené veterinární přípravky pro Vašeho koně. Pomůžeme Vám zajistit jeho pevné zdraví a zvýšit jeho výkonnost. Poradíme vám s dávkováním na míru vašim koním.

Dovážíme léčivé byliny z celého světa z míst, kde se jim nejlépe daří.

  • Jak by řekl Forrest Gump: “DOSTANEME Z TĚCH KYTIČEK TO ÚPLNĚ NEJVÍC NEJLEPŠÍ, CO Z NICH DOSTAT CHCEME.“ Představte si, že vaříte čaj a stačí Vám 37°C. Tak dokážete nezničit v tom čistém výtahu nic důležitého. Navíc, každá jedna bylina podporuje účinek další.
  • Další fígl je technologie, která umožní udržet doslova v každé molekule sirupu všechno potřebné. Máte tak po ruce 100%ní účinnost kdykoli ji potřebujete. Přidáte do krmení přesně správnou míru, protože lahve mají skvělé odměrky.
  • Koně všechny sirupy spolknou snadno jako pamlsek, protože jim to chutná sladce, i když v nich není cukr.
  • Všechny sirupy mají rychlý nástup účinku taky díky všem těm technologiím. Můžete si být jisti, že jim skutečně ihned pomáháte.
  • Všechny naše výrobky jsou vysoce koncentrované a jedna láhev sirupu vám vydrží cca 30 dní. Šetříte tím hodně peněz.
  • Máte záruku špičkové kvality, extrémně rychlého nástupu účinků a výborného přijetí vaším koněm. Navíc bez sedliny.
  • I při všech těchto výhodách je cena našich veterinárních přípravků stále ještě nízká. Šetříme Vám navíc čas a nervy, což se penězi ani nedá vyčíslit.

Specialista na výživu koní Jiří Skalický, který se svým otcem prim. PharmDr. Jiřím Skalickým PhDr. a dalšími specialisty v oboru biochemie a veterinárního lékařství vyvinuli všechny produkty se s Vámi dělí o jejich zkušenosti v každé kapce sirupů. Máme velký náskok ve výrobě těchto produktů, jejich bezproblémovému používání a ověřené vysoké účinnosti. Teď ten náskok můžete využít i Vy.

Dostáváte produkt PROVET®BRONCHO ke zlepšení dýchání Vašeho koně a prevenci proti respiračním nemocem. Dnes pro Vás za cenu 820,-Kč.

Jako bonus získáváte slevový kupón na další nákup v hodnotě 100,-Kč.

Cena za PROVET®BRONCHO včetně bonusu: 820,-Kč.

Pokud čestně zjistíte, že tohle není prokazatelně pro vašeho koně dobré, nechceme Vaše peníze. Vrátíme Vám je, aniž bychom Vám položili jedinou otázku.

P.S. Pokud si nekoupíte PROVET®BRONCHO s bonusem hned, budou tuto konkurenční výhodu užívat jiní proti Vám a Vašemu koni. Nenechte si utéct příležitost!